Weekend MaxMara


Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr.42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 731 260 032
E-mail: maxmaraweekend.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Marina Rinaldi


Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, nr.42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 731 260 033
E-mail: marinarinaldi.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Pinko


Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, nr.42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 730 800 873
E-mail: pinko.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Karen Millen


Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, nr.42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 731 260 030
E-mail: karenmillen.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Comenzi on line: www.karenmillen.ro

Afi Palace Cotroceni

Bd. Vasile Milea 4, sector 6, Bucuresti
Telefon: +40 730 715 868
E-mail: karenmillen.cotroceni@solmar.com.ro
Program: D-J 10:00-22:00; V-S 10:00-23:00

Comenzi on line: www.karenmillen.ro

Desigual


Desigual Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, nr.42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 729 90 09 95
E-mail: desigual.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Desigual Sun Plaza

Calea Vacaresti, nr. 391, sector 4, Bucuresti
Telefon: +40 731 26 00 27
E-mail: desigual.sunplaza@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Desigual AFI Palace Cotroceni

Bd. General Vasile Milea, nr. 4, sector 6, Bucuresti
Telefon: +40 732 672 606
E-mail: desigual.cotroceni@solmar.com.ro
Program: D-J 10:00-22:00; V-S 10:00-23:00

Desigual Park Lake

str. Liviu Rebreanu, nr. 4, sector 3, Bucuresti
Telefon: +40 722 590 542
E-mail: desigual.parklake@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Desigual Fashion House Outlet Center

West Park Militari, intrarea A1, km 13
Telefon: +40 725 520 570
E-mail: desigual.fashionhouse@solmar.com.ro
Program: L-S 10:00-21:00; D 10:00-20:00

Desigual Iulius Mall Timisoara

str. Aristide Demetriade, nr. 1, Timisoara, Jud. Timis
Telefon: +40 729 105 322
E-mail: desigual.timisoara@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois


Parfois Afi Palace Cotroceni

Bd. Vasile Milea, nr. 4, Bucuresti
Telefon: +40 730 800 876
E-mail: parfois.cotroceni@solmar.com.ro
Program: D-J 10:00-22:00; V-S 10:00-23:00

Parfois Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 731 250 997
E-mail: parfois.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Sun Plaza

Calea Vacaresti, nr 391, sector 4, Bucuresti
Telefon: +40 729 308 147
E-mail: parfois.sunplaza@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Megal Mall

Bd. Pierre de Coubertin, nr. 3-5, Bucuresti
Telefon: +40 729 900 979
E-mail: parfois.megamall@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Park Lake

str. Liviu Rebreanu, nr. 4, sector 3, Bucuresti
Telefon: +40 722 590 553
E-mail: parfois.parklake@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Afi Palace Ploiesti

Str. Calomfirescu, nr. 2, Ploiesti
Telefon: +40 727 739 001
E-mail: parfois.ploiesti@solmar.com.ro
Program: D-J 10:00-22:00; V-S 10:00-23:00

Parfois Iulius Mall Timisoara

str. Aristide Demetriade, nr. 1, Timisoara, Jud. Timis
Telefon: +40 722 590 460
E-mail: parfois.timisoara@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Iulius Mall Cluj

str. Alexandru Vaida Voievod, nr. 53B, Cluj - Napoca
Telefon: +40 729105 217
E-mail: parfois.cluj@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Yamamay


Yamamay Park Lake

Sos. Liviu Rebreanu, nr. 4, sector 3, Bucuresti
Telefon: +40 722 590 525
E-mail: yamamay.parklake@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Solmar Outlet


Solmar Outlet

West Park Militari, intrarea A1, km 13
Telefon: +40 725 520 570
E-mail: outlet@solmar.com.ro
Program: L-S 10:00-21:00; D 10:00-20:00