Despre


Brandul a fost creat in 1994 in orasul Porto, Portugalia de Manuela Medeiros in urma unui vis.

Parfois este un brand de accesorii fashion, dedicat femeilor moderne care urmaresc cele mai noi trenduri in moda. Cu produse noi in magazin in fiecare saptamana, Parfois ofera o gama larga de accesorii precum genti, portofele, esarfe, palarii, bijuterii, curele, umbrele, incaltaminte si ceasuri.

Brandul se afla in 53 de tari cu peste 650 de magazine in intreaga lume.

In Romania primul magazin a fost deschis in 2007. Avem 5 magazine din care 4 in Bucuresti si 1 in Ploiesti.

Parfois

02 0204 0405 0506 0607 0708 0809 0910 1011 1112 1213 1314 1415 15

Magazine


Parfois Afi Palace Cotroceni

Bd. Vasile Milea, nr. 4, Bucuresti
Telefon: +40 730 800 876
E-mail: parfois.cotroceni@solmar.com.ro
Program: D-J 10:00-22:00; V-S 10:00-23:00

Parfois Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, nr. 42D, sector 1, Bucuresti
Telefon: +40 731 250 997
E-mail: parfois.baneasa@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Sun Plaza

Calea Vacaresti, nr 391, sector 4, Bucuresti
Telefon: +40 729 308 147
E-mail: parfois.sunplaza@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Megal Mall

Bd. Pierre de Coubertin, nr. 3-5, Bucuresti
Telefon: +40 729 900 979
E-mail: parfois.megamall@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Park Lake

str. Liviu Rebreanu, nr. 4, sector 3, Bucuresti
Telefon: +40 722 590 553
E-mail: parfois.parklake@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Afi Palace Ploiesti

Str. Calomfirescu, nr. 2, Ploiesti
Telefon: +40 727 739 001
E-mail: parfois.ploiesti@solmar.com.ro
Program: D-J 10:00-22:00; V-S 10:00-23:00

Parfois Iulius Mall Timisoara

str. Aristide Demetriade, nr. 1, Timisoara, Jud. Timis
Telefon: +40 722 590 460
E-mail: parfois.timisoara@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Iulius Mall Iasi

Bd. Tudor Vladimirescu, Iasi
Telefon: +40 720 036 195
E-mail: parfois.iasi@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00

Parfois Promnada Sibiu

str. Lector 1-3, Cluj - Napoca
Telefon: +40 720 036 195
E-mail: parfois.sibiu@solmar.com.ro
Program: L-D 10:00-22:00