Weekend MaxMara


Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, 42D, district 1, Bucuresti
Phone: +40 731 260 032
E-mail: maxmaraweekend.baneasa@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Marina Rinaldi


Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, 42D, district 1, Bucharest
Phone: +40 731 260 033
E-mail: marinarinaldi.baneasa@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Pinko


Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, 42D, district 1, Bucharest
Telefon: +40 730 800 873
E-mail: pinko.baneasa@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Karen Millen


Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, 42D, district 1, Bucharest
Phone: +40 731 260 030
E-mail: karenmillen.baneasa@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Shop on line: www.karenmillen.ro

Desigual


Desigual Baneasa Shopping City

Sos. Bucuresti-Ploiesti, 42D, district 1, Bucharest
Phone: +40 729 900 995
E-mail: desigual.baneasa@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Desigual Sun Plaza

Vacaresti, 391, district 4, Bucharest
Phone: +40 731 260 027
E-mail: desigual.sunplaza@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Desigual AFI Palace Cotroceni

General Vasile Milea Bulevard, 4, district 6, Bucharest
Phone: +40 732 672 606
E-mail: desigual.cotroceni@solmar.com.ro
Schedule: S-T 10:00-22:00; F-S 10:00-23:00

Desigual Park Lake

Liviu Rebreanu Street, 4, district 3, Bucharest
Phone: +40 722 590 542
E-mail: desigual.parklake@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Desigual Fashion House Outlet Center

West Park Militari, A1, km 13
Phone: +40 0725 520 570
E-mail: desigual.fashionhouse@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-21:00; S 10:00-20:00

Desigual Iulius Mall Timisoara

Aristide Demetriade Street, 1, Timisoara, Timis
Phone: +40 729 105 322
E-mail: desigual.timisoara@solmar.com.ro
Schedule: M-S 10:00-22:00

Parfois


Parfois Afi Palace Cotroceni

Bd. Vasile Milea, 4, Bucharest
Phone: +40 730 800 876
E-mail: parfois.cotroceni@solmar.com.ro
Schedule: Su-Th 10:00-22:00; F-Sa 10:00-23:00


Parfois Baneasa Shopping City

Sos.Bucuresti-Ploiesti, 42D, district 1, Bucharest
Phone: +40 731 250 997
E-mail: parfois.baneasa@solmar.com.ro
Schedule: M-Su 10:00-22:00

Parfois Sun Plaza

Calea Vacaresti, 391, district 4, Bucharest
Phone: +40 729 308 147
E-mail: parfois.sunplaza@solmar.com.ro
Schedule: Mo-Su 10:00-22:00

Parfois Megal Mall

Bvd. Pierre de Coubertin, 3-5, Bucharest
Phone: +40 729 900 979
E-mail: parfois.megamall@solmar.com.ro
Schedule: Mo-Su 10 Su 10:00-22:00

Parfois Afi Palace Ploiesti

str. Calomfirescu, 2, Ploiesti
Phone: +40 727 739 001
E-mail: parfois.ploiesti@solmar.com.ro
Schedule: Su-Th 10:00-22:00; Fr-Sa 10:00-23:00

Parfois Iulius Mall Timisoara

str. Aristide Demetriade, 1, Timisoara, Timis
Telefon: +40 722 590 460
E-mail: parfois.timisoara@solmar.com.ro
Program: Mo-Su 10:00-22:00

Parfois Iulius Mall Cluj

str. Alexandru Vaida Voievod, 53B, Cluj - Napoca
Telefon: +40 729 105 217
E-mail: parfois.cluj@solmar.com.ro
Program: Mo-Su 10:00-22:00

Yamamay


Yamamay Park Lake

Sos. Liviu Rebreanu, 4, district 3, Bucharest
Phone: +40 722 590 525
E-mail: yamamay.parklake@solmar.com.ro
Schedule: Mo-Su 10: 00-22:00

Solmar Outlet


Solmar Outlet

Fashion House Outlet Center, West Park Militari, A1, km 13
Phone: +40 725 520 570
E-mail: outlet@solmar.com.ro
Schedule: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00

IPEKYOL


Afi Palace Cotroceni
Bd. Vasile Milea 4, district 6, Bucharest
Phone: +40 730 715 868
E-mail: ipekyol.cotroceni@solmar.com.ro
Schedule: L-J 10:00-22:00; V-D 10:00-23:00